O mně


Jmenuji se Markéta Sukupová, vystudovala jsem Střední průmyslovou školu v Uherském Hradišti a od maturity jsem se věnovala kancelářské práci. Ale pořád jsem tak nějak vnitřně cítila, že to není to pravé...

Můj první dort jsem upekla 1.7.2006 mé dcerce Terezce k prvním narozeninám. Poté jsem pekla k různým rodinným příležitostem. Po večerech jsem studovala na internetu postupy a zkoušela různé techniky zdobení dortů – mnohdy stylem pokus – omyl :-)

Časem začaly na mé dorty chodit kamarádky, pak kamarádky kamarádek... Tímto všem děkuji za důvěru a jsem jim vděčná, že mi daly šanci v mých začátcích upéct pro ně dort.

Postupem času jsem zjistila, že k životu potřebuji kreativní práci,  kde bych mohla nechat naplno rozjet svou fantazii, využít smyslu pro detail, který je mi vlastní a hlavně dělat práci, která by potěšila i druhé lidi a vykouzlila jim úsměv na tváři. 

A tak si teď plním jeden dortíkatý sen  :-)

Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří mě v pečení podporovali a povzbuzovali do další práce.  Především chci ale poděkovat své rodině a hlavně manželovi, že měli (a mají) se mnou trpělivost, i když to bylo mnohdy  těžké...


17.1.2015 zvítězil můj dort "Třpytivá kráska" na celorepublikové soutěži Svatební dort roku 2015


Třpytivá kráska - svatební dort roku 2015